środa, 8 lipca 2015

Eos-Recenzja

Hejka

Mam dla Was dzisiaj kolejną recenzję, tym razem produktu Eos.
Produkt który ja posiadam to balsam Lemon Drop.

       OPIS
Balsam Eos Lemon Drop ma piękny zapach. Jest to wersja typowo letnia. Jak sama nazwa mówi balsam pachnie piękną cytryną. Eos jest w bardzo uroczym, żółtym pojemniczku przypominającym krztałt jajeczka. Jajeczko jest bardzo wydajne. Balsam nie roztapia się. Pojemniczek jest szczelnie zamykany dzięki czemu nic nam się nie ubrudzi w kieszeni bądź torebce. Krztałt całego jajeczka bardzo dobrze leży w dłoni i jest łatwe w użyciu.

     Co mówi producent?
tajemnicze, kolorowe jajeczka, które kryją w sobie niesamowitą moc odżywiania, nawilżania i chronienia ust. Wersja Lemon Drop wzbogacona zostało o filtr SPF15, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dba o usta także w miejscach klimatyzowanych, pozostawiając je wciąż miekkie i nawilżone.

      Moja opinia
Wszystko co mówi producent zgodne jest z prawdą. Balsam utrzymuje się bardzo długo. Jajeczka są wodoodporne. Każde z nich ma piękny, wyrazisty zapach. Balsamy pachną naturalnie, nie uczulqja. Nawilżają usta oraz chronią przed pękaniem. Są godne polecenia! 

        Dostępność
Noi tu zaczynają się schodki. Mimo wielkiej popularności w Polskiej drogerii jeszcze się z nimi nie spotkałam.
Jeśli chodzi o kupno ich przez internet polecam tą stronkę- https://www.myeos.pl/ jest to polska stronka na której znajdziemy tylko produkty Eos.

W tym poście to na tyle ;)

1 komentarz:

  1. Moja siostra posiada truskawkowe jajeczko , ma piękny zapach.To balsam do ust.

    OdpowiedzUsuń